KONST / Litografier / Litografi 13909372
nr 1390 9372
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Fredmans epistel. Signerad. Motivet: 30x43, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Kondition: ej numrerad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
måndag 12 april 2021
kl 18:15:43